Facebook’tan para kazanmak

Bundan daha önceki yazılarda Facebook sayfa ve gruplarımıza nasıl üye çekeceğimizi veya nasıl kolay yoldan arkadaş sahibi olacağınızı anlatmıştım. Size şimdi de o profil ve hesaplardan nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Öncelikle bunlar gerçek para kazanma yöntemleridir. Eğer gerçekten para kazanmak ve inanmak istiyorsanız bu makalem ile bir önceki yazımı okumalısınız.

Aslında tün bunlar sizi denemeye sürüklüyor. Her şey denemeye değerdir ve kesinlikle bu makaleleri okuyan arkadaşlara bunları tavsiye ediyorum. Şahsen ben nette karşılaştığım bütün internetten para kazanma makalelerini okurum ve denemeye zamanım yettiğince denerim. Şimdi gelelim konumuza.

Öncelikle geçen makalemde anlattıklarımın hepsini uygulamalısınız ve en az 100.000 bin kişilik bir sayfanız olmalıdır. Ardından profilleri bir Excel veya Word’e kaydedin onlar sizi çok lazım olacak. Şimdi aşamalar halinde anlatıyorum.

Öncelikle webmaster sitelerine üye olunuz. Ardından bu forumların hepsinde Facebook bölümleri bulunur. Bu bölümlere giriyoruz. Bu bölümler çok kişi tarafından yoklanır ve sahte hesap, sayfa almak isteyen insanlarla doludur. Bu bölümlere 4 binlik profil satılık, 500.000’lik sayfa satılık diyerek konu açıyoruz. Ardından o kolay ulaştığımız ama zor bırakacağımız sayfaları satıyoruz. Veya 1.000.000 sayfada reklamınız yapılır diyerek bir linki sayfanıza paylaşın.

1.000.000 sayfada bir link 15 Türk Lirası,
Zaten 100.000 kişilik sayfa 100 Türk lirası,
Bir 4000’Lik profilde 15 dolar,
Gerisini siz hesaplayın.
Not: Ödemeyi peşin alın.

Uyarı; forumlar aracılığı ile bu tür işler yaparken her zaman uyanık olmanız lazım. Çünkü size işlerini yaptırıp ödeme yapmayan çok dolandırıcı çıkacaktır. Alışveriş için ticaret puanı zirve yapmış üyeleri tercih ederseniz bu tür sıkıntılar ile karşılaşma riski azalır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s